Jesteśmy zespołem ludzi z bogatym doświadczeniem w pracy z żywnością, począwszy od technologii i receptur, poprzez produkcję, marketing i sprzedaż. Prywatnie jesteśmy wielkimi pasjonatami gotowania i każdy z nas ma swoje małe kuchenne tajemnice. Wszystkie nasze doświadczenia i kulinarne sekrety postanowiliśmy zebrać w jedną całość i stworzyć miejsce, w którym podzielić się możemy z Wami naszym dziełem. Tak powstały Tajemnice Kuchni – miejsce pełne smaku, pasji i inspiracji dla każdego smakosza.

 

Produkty w naszej ofercie powstały siedem lat temu inspirowane smakami Francji. Od 2014 roku sprzedawane są w marce Lie Gourmet, charakteryzującej się niebanalnymi smakami i wyselekcjonowanymi składnikami najwyższej jakości. Kładziemy szczególny nacisk na naturalność receptur i unikanie niepożądanych dodatków spożywczych.

 

Nasze produkty wytwarzane są głównie we Francji, ale także w Belgii, Holandii i Danii. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami. W gamie produktów, które oferujemy znajdzie się coś dla smakoszy o wysublimowanym smaku, ale także dla alergików oraz osób stawiających na produkty organiczne.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.