DLA KUPUJĄCEGO

 

PŁATNOŚĆ I DOSTAWA

 

PŁATNOŚĆ

Zamówienia realizowane są na podstawie przedpłaty. Po zrealizowaniu zamówienia, czyli w dniu wysyłki, generowana jest faktura VAT.

Konto bankowe, na które należy dokonywać wpłat:
mBank S.A.
05 1140 2004 0000 3102 7660 1253

W tytule przelewu należy umieścić numer zamówienia.

 

DOSTAWA

Dostarczamy zamówienia wyłącznie na terenie kraju. Zamówienia realizowane wyłącznie dla podmiotów gospodarczych. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Wszystkie przesyłki realizowane są kurierem za pośrednictwem firmy UPS.

Czas wysyłki wynosi z reguły 1 dzień roboczy.

 

W przypadku braku któregoś z produktów na magazynie, zostaną Państwo poinformowani o najbliższym możliwym terminie realizacji.

Koszt dostawy wynosi 30 zł.

Przy zamówieniach powyżej 500 zł dostawa gratis!

 

 

ZWROTY I REKLAMACJE

Pouczenie o prawie odstąpienia od umowy.

Wyłącznie Klientowi będącemu Konsumentem przysługuje 14 dniowy termin do odstąpienia od umowy. Zgodnie z art. 22 (1) Kodeksu cywilnego za Konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

 

Prawo odstąpienia od umowy

 

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni z podaniem przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie produktu.

 

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (MGA FOOD Sp. z o.o. sp.k., ul. Europejska 37/4, 71-069 Szczecin, biuro@tajemnice-kuchni.pl, telefon: +48 500 327 654) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

 

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
W związku z tym, że sklep prowadzi sprzedaż jedynie produktów spożywczych, zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeżeli produkt spełnia następujące warunki:
- jest zgodny z opisem
- opakowanie jest nieuszkodzone
- znakowanie produktu jest widoczne i spełnia normy
- nie wykazuje niepożądanych zmian sensorycznych i organoleptycznych
- mieści się w wyznaczonym terminie przydatności do spożycia

 

Skutki odstąpienia od umowy

 

W przypadku, gdy produkt nie spełnia jednego lub więcej z powyższych warunków, reklamacja zostanie rozpatrzona.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia produktów (pod warunkiem zwrotu dokonanego za pomocą firmy kurierskiej UPS), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania reklamowanego produktu, jeżeli reklamowany czynnik wymaga weryfikacji.